Akies svetimkūnio pašalinimas

Turbūt kiekvienam yra tekę jausti kokį nors svetimkūnį akyje. Dažniausiai pasitaiko smėlio ar dulkių dalelės, įkritusi blakstiena – dažnai mirksint ir nuplovus gausiu vandens kiekiu, įlašinus dirbtinių ašarų, tokio tipo svetimkūnius pavyksta pašalinti patiems. Tačiau pasitaiko ir kitų, akiai žymiai pavojingesnių svetimkūnių, tokių kaip smulkūs metalo, medžio ar stiklo gabalėliai. Jokiu būdu nebandykite pašalinti tokį svetimkūnį patys, nes galite tik pabloginti situaciją. Rekomenduojame kuo skubiau kreiptis į regėjimo specialistą, kuris, naudodamas vietinę nejautrą, įvertins svetimkūnį ir jo padėtį akyje bei pašalinimo galimybes. Dažniausiai jau pirminės apžiūros metu pavyksta išimti svetimkūnį, bet specialistui įtarus gilesnių audinių pažeidimus, gali tekti vykti net ir į ligoninę.
Neretai pašalinto svetimkūnio vietoje lieka žaizdelė, kuriai gydyti regėjimo specialistas paskirs specialius akių lašus. Laikantis rekomendacijų, nemalonus pojūtis akyje praeis, o žaizdelė sugis po kelių dienų.

Paslaugos kaina   20 €

Registruojantis šiai paslaugai, būtina pasirinkti „Medicinos mokslų daktaro konsultacija suaugusiems“, „Oftalmologo konsultacija suaugusiems“ arba „Optometrininko konsultacija suaugusiems“.