Akių dugno tyrimas ir analizė

Akies dugno tyrimas yra efektyviausias būdas, siekiant įvertinti regos nervo, tinklainės ar kraujotakos pokyčius. Akių dugno nuotrauka padeda nustatyti ne tik tam tikras akių ligas, bet ir pateikia daug informacijos apie bendrą paciento būklę, leidžia diagnozuoti įvairius sisteminius susirgimus (cukrinį diabetą, padidėjusį kraujospūdį ar galvos auglius), tad neurologai, kardiologai ar kitų sričių specialistai gali paskirti atlikti šį tyrimą. Laiku atliktas tyrimas ir paskirtas gydymas gali sustabdyti ligos progresą, todėl specialistai rekomenduoja reguliariai tikrintis regėjimą, o vyresnio amžiaus asmenims tai daryti ne rečiau nei kartą per metus, siekiant išvengti aklumo.
Akies dugno tyrimas atliekamas oftalmoskopu arba naudojant VOLK lęšį. Jeigu nešiojate kontaktinius lęšius ir vykstate atlikti šį tyrimą, būtinai turėkite su savimi akinius, nes kontaktinius lęšius reikės išsiimti. Prieš tyrimą rekomenduojama nenaudoti kosmetikos priemonių akių srityje.

Paslaugos kaina   30 €

Registruojantis šiai paslaugai, būtina pasirinkti „Medicinos mokslų daktaro konsultacija suaugusiems“ arba „Oftalmologo konsultacija suaugusiems“.