Kaip vyksta regėjimo patikrinimas

Regėjimo patikrinimas ir profesionali specialistų konsultacija

VISION EXPRESS optikos salonuose regėjimo specialisto konsultacija trunka apie 30 minučių. Mūsų patyrę regėjimo specialistai oftalmologai ir optometrininkai suteiks Jums ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su geru Jūsų regėjimu, užtikrins, kad procesas būtų malonus.

Jūsų patogumui regėjimo patikrai VISION EXPRESS optikos salonuose galite užsiregistruoti iš anksto internetu arba telefonu. Optikose dirba ilgametę patirtį šioje srityje turintys oftalmologai ir optometrininkai, turintys specialius išsilavinimus, tobulinantys savo įgūdžius įvairiuose mokymuose bei seminaruose. VISION EXPRESS regėjimo ekspertai ne tik patikrins regėjimą, bet ir pagal gautus rezultatus rekomenduos geriausią korekcijos būdą, atsižvelgiant į Jūsų pomėgius bei gyvenimo būdą.

Etapai, kaip atliekamas išsamus regėjimo patikrinimas:

  • oftalmologas išsiaiškina, kokie yra Jūsų nusiskundimai ir poreikiai;
  • autorefraktometru tikrinama akies laužiamoji galia. Šio tyrimo metu nustatoma akies refrakcijos yda;
  • profesionalia aparatūra patikrinamas regėjimo aštrumas žiūrint į tolį ir iš arti;
  • esant poreikiui, parenkama regėjimo korekcija foropteriu ar bandomųjų lęšių rėmeliu;
  • pupilometru nustatomas atstumas tarp vyzdžių centrų.

Visi korekcijos nustatymo etapai yra būtini dėl kiekvieno žmogaus individualių poreikių, atsižvelgiant į savijautą, regėjimo aštrumą ir regos tikrinimo metu gautus rezultatus. Kviečiame pažiūrėti video, kaip tikrinamas regėjimas VISION EXPRESS optikos salonuose.

Daugiau informacijos apie visas teikiamas regėjimo patikros paslaugas ir kainas galite rasti čia.