Išsami konsultacija vaikams – pilnas akių būklės tyrimas, korekcijos skyrimas

Regėjimo specialistai pastebi, kad vaikų, nešiojančių akinius, nuolat daugėja. Tai lemia gyvenimo būdo pokyčiai: buvimas uždarose patalpose, kai akis gauna per mažai šviesos, laiko leidimas prie išmaniųjų įrenginių ekranų, nevisavertė mityba. Vaikų akys vis dažniau ir vis nuo ankstesnio amžiaus gauna daug smulkaus vaizdo ir taip yra smarkiai apkraunamos.
Regėjimo ekspertai tikina, kad svarbiausia – laiku pasitikrinti. Jeigu vaikas nenešios akinių arba nešios per silpnus akinius, jo regėjimo sutrikimas tik dar labiau progresuos, o jeigu problema bus pastebėta laiku – galimas ir progresavimo sustabdymas. Kadangi vaikai greitai vystosi, regėjimo patikrinimą rekomenduojama atlikti ne rečiau nei kartą per metus, o tiems vaikams, kurių regėjimas yra prastas, net ir kelis kartus per metus, siekiant užkirsti kelią regos sutrikimo progresavimui.

Ilgametę patirtį turintis medicinos mokslų daktaras ar gydytojas oftalmologas konsultacijos metu atliks profilaktinį regėjimo patikrinimą, pateiks išsamią informaciją apie vaiko akių būklę, individualiai rekomenduos tinkamą regėjimo korekcijos priemonę, konsultuos dėl įvairių regėjimo problemų, suteiks neatidėliotiną pagalbą, pateiks rekomendacijas geresniam regėjimui užtikrinti. Pilno akių būklės tyrimo metu regėjimo ekspertas ne tik diagnozuos tokias akių ligas kaip trumparegystė, toliaregystė,  astigmatizmas ir kt., bet ir paskirs tinkamiausią gydymą ir / ar profilaktikos būdus ir priemones. Siekiant pašalinti akomodaciją ir akių nuovargį, vaikams iki 12 metų (kai kuriais atvejais ir vyresniems) bus plečiami akių vyzdžiai.

Paslaugos kaina skiriasi, priklausomai nuo regėjimo eksperto mokslinio laipsnio:
Medicinos mokslų daktaro konsultacija vaikams nuo 2 metų  35 €
Gydytojo oftalmologo konsultacija vaikams nuo 6 metų  20 €
Pažymos išrašymas +5 €

Išsamios konsultacijos vaikams metu bus atlikta:

  • Pilnas akių būklės tyrimas vaikams (akomodacijos ir akių nuovargio pašalinimui vaikams iki 12 metų bus plečiami akių vyzdžiai);
  • Žvairumo kampo, stereo matymo ir abiakio matymo laipsnio nustatymas;
  • Tolimesnė išsami regėjimo patikra korekcinių akinių arba kontaktinių lęšių parinkimui;
  • Tyrimo metu gautų rezultatų pristatymas, aptarimas, tinkamiausios korekcijos ir kitos rekomendacijos.

Dėmesio! Vaikų regėjimą tikrina tik specializuoti ekspertai, todėl registruojantis konsultacijai, būtina pasirinkti paslaugą „Medicinos mokslų daktaro konsultacija vaikams nuo 2 metų“ arba „Oftalmologo konsultacija vaikams nuo 6 metų“.