Vokų Meibomo liaukų masažas

Jeigu Jūsų akys dažnai ašaroja arba jas niežti, jaučiate akies voko skausmą, patinimą ar paraudimą, atrodo lyg akyje nuolat būtų svetimkūnis, galima įtarti, kad tai – blefaritas arba akies voko krašto uždegimas. Tai liga, kurios gydymas yra ilgas ir pakankamai sudėtingas: reikalingi ne tik antibiotikų lašai, bet ir speciali kasdienė vokų higiena.
Efektyviam blefarito gydymui itin naudingas ir specialus vokų Meibomo liaukų masažas, atliekamas 3–5 kartus kas 3–4 dienas. Masažo metu regėjimo specialistas, naudodamas vietinę nejautrą, akyje iš vidinės pusės įkiš stiklinę lazdelę, tuo tarpu iš išorinės pusės specialiais judesiais spaus akies voką, siekdamas iš Meibomo liaukos latako pašalinti uždegimą skatinantį sekretą. Regėjimo ekspertas, įvertinęs masažo poveikį, paskirs procedūrų dažnumą bei periodiškumą ir rekomenduos specialius akių lašus ar tepalą, kuriuos reikės naudoti tarp masažo sesijų.

Paslaugos kaina   20 €

Registruojantis šiai paslaugai, būtina pasirinkti „Medicinos mokslų daktaro konsultacija suaugusiems“, „Oftalmologo konsultacija suaugusiems“ arba „Optometrininko konsultacija suaugusiems“.